Звичайнісінька імітація реальної політики

Об этом сообщает telegrafua.in.ua со ссылкой на СМИ.

Команда нового президента України опублікувала телевізійний ролик, який презентує звернення керівників релігійних конфесій до мешканців окупованих територій.

Можна зрозуміти, що цей ролик став результатом зустрічей Володимира Зеленського із церковними ієрархами й таким чином презентує бачення нового голови держави щодо підходу до проблем війни й окупації.

На перший погляд у зверненні релігійних діячів до мешканців Криму та Донбасу з нагадуванням про те, що вони живуть в Україні, немає нічого поганого. Якби тільки не одне але – вони звертаються до людей, які взагалі нічого у своєму житті не вирішують, які є заручниками окупаційного режиму, яких їхня власна держава не змогла захистити від анексії та війни.

Зеленський разом із церковниками може переконувати населення Криму й Донбасу в чому завгодно. Ось тільки Крим, відповідно до російського законодавства, – "частина території Росії". І будь-які заклики та дії, пов’язані із сецесією будь-якої частині цієї території – зокрема й Криму – в Росії кримінально караються. На адміністративному кордоні Криму й України – російські війська, їх усе більше на півострові. Зрозуміло, що серед кримчан є люди як із проросійськими, так і з проукраїнськими настроями. Але долю півострова та його мешканців визначає та країна, яка його реально контролює – Росія. І закони там діють російські.

На Донбасі й того гірше. Населення окупованих регіонів живе в атмосфері тотального беззаконня, влади російських найманців. А ті своєю чергою підпорядковуються російським кураторам. Що буває з тими, хто намагається не послухатися, теж є добре відомим. Мешканці Донбасу можуть усі та в один день вирішити, що хочуть негайно повернутися в Україну. Але поки в регіоні російські війська, поки там корпуси озброєних найманців, їхня думка не має ніякого значення. Людина може тільки виїхати – що вже зробили мільйони. А контроль над територією може повернути тільки держава. І спроби вплинути на настрої людей, які нічого не можуть самі змінити у долі своїх регіонів, – це не добрі наміри. Це звичайнісінька імітація реальної політики.

Такою імітацією можна займатися, звичайно, і за допомогою шановних церковних діячів, які можуть вважати, що а "миротворчій" послузі новому президентові немає нічого поганого. Але від цього імітація не перестане бути імітацією.

Реальна політика, особливо коли мова йде про війну, – це не телевізійний серіал, не ролик, не красивий виступ. Це кров, смерть, сльози, руїни. Це чужа техніка й чужі люди на твоїй землі.

Ніякими роликами в соціальних мережах, ніякими зверненнями до людей, яких потрібно не переконувати, а звільняти, цього не змінити.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

Віталій ПОРТНИКОВДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1557841322-zvichaynisinka-imitatsiya-realnoyi-politiki.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя