Філарет видав таємницю про походження Епіфанія


Почесний патріарх Православної Церкви України Філарет зробив резонансну заяву про те, що митрополит Єпіфаній нібито є незаконним сином покійного митрополита Даниїла Чокалюка. Про це він сказав в інтерв’ю Comments.ua, – пише “Апостроф“. Об этом сообщает 35kanal.in.ua со ссылкой на СМИ.

“До мене він ніякого відношення не має. Він є родичем покійного Митрополита Данила Чокалюка. Єпіфаній є незаконним сином Данила і вихований Єпіфаній був в родині Чокалюків. Докази цього вже є. Раніше були чутки, а тепер ми маємо докази, що це незаконний син Митрополита Данила”, – зазначив він.

Також він пояснив, як Єпіфаній став главою ПЦУ.

“Ніхто його не нав’язував, я його запропонував президенту, коли йшла підготовка до об’єднавчого Собору 15 грудня 2018 року. Але була умова, що Єпіфаній стане предстоятелем, а фактично керувати церквою в Україні буде Патріарх Філарет. А митрополит Єпіфаній представлятиме українську церкву ззовні – в православному світі. Це була моя домовленість з президентом і з Єпіфанієм. Ми не підписували жодної угоди, вірили на слово, але виявилося, що на слово вірити не можна”, – додав Філарет.


Джерело статті: “https://pravda.lutsk.ua/filaret-vydav-taiemnytsiu-pro-pokhodzhennia-hlavy-ptsu/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя