11 липня Рада позачергово розгляне посилення покарань за педофілію


Верховна Рада на позачерговому засіданні 11 липня розгляне законопроекти про посилення відповідальності за сексуальні злочини щодо дітей

Про це повідомляє прес-служба апарату Верховної Ради. Об этом сообщает vseizvestia.in.ua со ссылкой на СМИ.

Відповідне розпорядження підписав голова Верховної Ради Андрій Парубій. Позачергове пленарне засідання парламенту розпочнеться о 14:15.

Вимогу підписали 158 народних депутатів.

На цьому засіданні буде розглянуто такі питання: проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за злочини, вчинені щодо малолітньої (малолітнього), неповнолітньої (неповнолітнього) та особи, яка не досягла статевої зрілості (№6449 від 16.05.2017); проект закону про внесення змін до деяких законів України щодо впровадження Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої чи малолітнього, та посилення відповідальності за злочини, вчинені проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої або малолітнього (№6607 від 21.06.2017).

8 липня о 14:00 Парубій разом із народними депутатами Леонідом Ємцем та Олександром Черненком презентують проект Виборчого кодексу.

  • Як повідомляв народний депутат Артур Герасимов, ці законопроекти допоможуть у боротьбі з педофілією
  • Комітет Ради підтримав законопроект щодо реєстру педофілів і хімічної кастрації

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/07/05/11_lypnya_rada_pozachergovo_rozglyane_zakonoproekty_pro_posylennya_vidpovidalnosti_za_pedofiliyu”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя