Округ №120: чи зможе хтось перемогти Дубневича?

120-ий виборчий округ охоплює Городоцький, Мостиський та частину Самбірського району. Останні два рази тут перемагав Ярослав Дубневич. У 2012 як самовисуванець, а в 2014 від БПП "Солідарність". Цього разу на окрузі, крім Дубневича, ще шість кандидатів, які прагнуть не дати йому стати депутатом втретє.Детальніше про цих людей читайте в матеріалі Гал-інфо. Об этом сообщает bim-bo.in.ua со ссылкой на СМИ.


1.Володимир Гірняк – «Громадянська позиція». Заступник голови львівської облради. У 2015 році Гірняк балотувався на посаду мера Львова. Набрав 11%. Після виборів президента голова облради Ганущин звинуватив Гірняка в тому, що він раптово «позеленів» і тепер хоче усунути його з посади. Гірняк обіцяє перемогти на окрузі Дубневича, і каже, що з ним у нього «світоглядний конфлікт».


Округ №115: кого відправить в парламент Сихів?


2.Леся Голяк – «Слуга народу». Проживає в місті Стрий, фізична особа – підприємець, консультантка з бухгалтерського обліку.


Округ №116: чи зможе хтось перервати депутатський матріархат?


3. Ярослав Дубневич – самовисування. Чинний депутат від БПП «Солідарність». З 2006 по 2012 рік був двічі обраний депутатом Львівської обласної ради (вперше, у 2006 році був обраний за списком БЮТ. Вдруге Дубневич обрався від партії «Відродження»). У 2012 після проходу до парламенту долучився до фракції УДАРу. У 2014 році став членом фракції БПП, працював у транспортному комітеті.


4.Тарас Елейко – «Голос». Волонтер, боєць 8-го батальйону «Аратта» Української добровольчої армії, займається патріотичним вихованням молоді та реконструкцією історичних подій. Співзасновник Громадської люстраційної ради Львівщини.


Округ №117: хто конкуруватиме з "нормальною бабою"?


5.Андрій Галушка – самовисування. Є членом ГО «Розвиток Городоччини», які минулого року вимагали від депутатського корпусу Городоцької міськради висловити недовіру меру Роману Кущаку. Ця організація активно критикує міську владу та влаштовує чимало акцій в Городку.


Округ №118: хто зможе забрати корону в Дубневича?


6.Едуард Леонов – «Свобода». Був депутатом від «Свободи» у 2012 році. До того і після того Леонов балотувався до місцевих рад Закарпаття та Тернопільщини. На президентських виборах 2010 року Едуард Леонов був довіреною особою Олега Тягнибока в Криму. Народився в Криму, є вокалістом групи «Тавро».


7.Роман Телюк – «Аграрна партія України», учасник бойовий дій, воював у Донецькому аеропорті, старший групи швидкого реагування.


Округ №119: кого оберуть найбільші патріоти Львівщини?


Пригадаємо історію перемог на окрузі №120


У 1998 році перемогу здобув представник виборчого блоку партій «Національний фронт» Іван Білас.


У 2002 році на окрузі виграв Андрій Шкіль, який на момент виборів перебував в тюремному шпиталі. До в’язниці він потрапив за участь в акції «Україна без Кучма».


У 2012 та 2014 роках перемагав Ярослав Дубневич. Перший раз його суперницею була скандальна Тетяна Чорновол, вдруге – екс-кандидат на посаду ректора ЛНУ Ярослав Гарасим.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/okrug_120_hto_zmozhe_zabraty_koronu_v_dubnevycha2_320832.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя