На Житомирщині у водойму поблизу с. Слобода-Селець вселено близько 4 тонн риби

На Житомирщині у водойму  поблизу с. Слобода-Селець вселено близько 4 тонн риби
На Житомирщині у водойму поблизу с. Слобода-Селець вселено близько 4 тонн риби
1 та 3 жовтня 2019 року відбувся перший етап зариблення водойми поблизу с. Слобода-Селець Житомирського району.

Вселення здійснювалось за рахунок коштів користувача водних біоресурсів (ВБР) відповідно до Режиму рибогосподарської експлуатації водойм (СТРГ).
Так, до водойми було випущено 3 700 кг дволіток риби.

Зокрема, 5 027 екз. (1 200 кг) коропа, 8 551 екз. (2 000 кг) товстолоба та 1 000 екз. (500 кг) білого амура.

Контроль за проведенням робіт із вселення водних біоресурсів здійснювали працівники Житомирського рибоохоронного патруля.

«Варто відзначити, що з року в рік підвищується рівень соціальної та економічної свідомості користувачів ВБР, які із розумінням ставляться до такого важливого процесу, як вселення водних біоресурсів. Зариблення відбувається з метою збільшення видового різноманіття біоресурсів водних об’єктів області.

Таким чином, завдяки збільшенню рибопродуктивності водойм, ми зможемо наситити український ринок власною якісною продукцією. Крім того, товстолобик та білий амур є природними біомеліораторами, які покращують якість води та запобігають її цвітінню в весняно-літній період»
, — заявили в Управлінні Держрибагентства у Житомирській області.


Джерело статті: “https://zhitomir-online.com/podiyi/88779-na-zhytomyrschyni-u-vodoymu-poblyzu-s-sloboda-selec-vseleno-blyzko-4-tonn-ryby.html” Об этом сообщает narodniy.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя