Земельна афера у Гнівані: одному із фігурантів призначили заставу у 5 мільйонів гривень


  • Марія ЛЄХОВА
  • 0
Земельна афера у Гнівані: одному із фігурантів призначили заставу у 5 мільйонів гривень
  • До відповідальності за махінації з землею у Гнівані хочуть притягти трьох осіб.
  • Поки вдалося взяти під варту одного фігуранта.
  • Саме йому визначили розмір застави.

100 тисяч доларів за 10 га землі

«Депутат однієї з міських рад Вінницької області, заручившись підтримкою міського голови та трьох пособників, двоє з яких є так званими, "кримінальними авторитетами", обіцяв підприємцю забезпечити голосування депутатами міської ради та ним особисто рішення щодо надання у користування 10 гектарів землі для здійснення підприємницької діяльності, — кажуть у прокуратурі Вінницької області. — Крім того, вказані особи гарантували безумовне підписання міським головою прийнятого рішення та відповідного договору за неправомірну вигоду у сумі 100 тисяч доларів США».

Об этом сообщает Роспрес

Про дану ситуацію розповів і міський голова Гнівані Володимир Кулешов:

Яка ситуація наразі?

Вінницький апеляційний суд розповів, що одного із фігурантів справи взяли пі варту. Йому двічі визначали розмір застави. Остаточна сума 5 мільйонів гривень.

Тим часом, інших двоє учасників залишилися на свободі.

«Апеляційний суд мав розглянути й матеріали про зміну чи обрання запобіжних заходів стосовно ще двох фігурантів цієї справи, однак засідання не відбулися, — додають у повідомленні. Одному – в судовій залі стало недобре. Його забрала «швидка». Другий – перебуває на стаціонарному лікуванні».

Про подальші рішення обіцяють повідомити згодом.

Тим часом, адвокат підозрюваного Денис Безрученко прокоментував пост Апеляційного суду, де було розказано про засідання 12 лютого.

«Змагального процесу я так сьогодні в не побачив, — пише Безрученко. Вважаю, що рішення апеляційного суду, по цій справі є несправедливими та незаконними. Суб’єктивно відчувається прокурорське лоббі».

Кого підозрюють у даній справі?

Журналістка Вікторія Микитюк назвала імена затриманих.

«Вже відомо, що звати депутата Борис Швець і він представник "Самопомочі". За даними прокурора, від органів досудового розслідування переховується. У понеділок двоє підозрюваних, так звані кримінальні авторитети, отримали тримання під вартою з правом внесення застави 630 тисяч гривень, — написала вона у фейсбук. Але сторона обвинувачення подала апеляцію і Вінницький апеляційний суд збільшив заставу першому фігуранту — Костянтину Комарову. Аби вийти із СІЗО, має сплатити 5 мільйонів! Що буде з іншими — чекаємо рішення».


Джерело статті: “https://vn.20minut.ua/Kryminal/zemelna-afera-u-gnivani-odnomu-iz-figurantiv-priznachili-zastavu-u-5-m-11034054.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя